DECYBELEK

Stowarzyszenie Rodziców, Terapeutów i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu

1 %

FaniMani

 

Gościmy

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Numer rachunku Stowarzyszenia "Decybelek": mBank 14 1140 2004 0000 3302 7615 7024

  Kochani, jesteście WSPANIALI :)

Dziękujemy w imieniu Decybelków oraz wszystkich Dzieci, które mają okazję korzystać ze wsparcia, pomocy czy edukacji ze strony Stowarzyszenia "Decybelek". Rok temu dzięki Waszemu wsparciu powstała toaleta i już nie marnujemy czasu na wędrówki po placówce ;) Teraz możemy wyremontować jeszcze jedno pomieszczenie i dostosować je do wymogów bhp.... i innych wszelakich restrykcji. Jeśli możesz wesprzyj Dzieci, by przyjemnie im się pokonywało kolejne życiowe schody!

https://zrzutka.pl/gc2uxn 

 Stowarzyszenie "Decybelek" nisko się kłania, wszystkim tym, którzy wspierają nas od niemal 13 lat! Odkąd jesteśmy w Białymstoku, ŻADNE Dziecko nie opuściło domu rodzinnego, by korzystać z edukacji w ośrodkach szkolno - wychowawczych w innym mieście. Dzieci zaczynają swoją przygodę z Decybelkiem w wieku kilku miesięcy, potem idą do przedszkola, bardzo często tego, które jest nam najbliższe i przyjazne - Przedszkola Samorządowego Nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku przy ul. Kozłowej :), a potem mogą przebierać w szkołach na terenie miasta, w pobliżu domu: szkoła integracyjna lub szkoła masowa, szkoła społeczna czy szkoła państwowa, a jeśli potrzebują to pomagamy w organizacji klas dla dzieci z wadą słuchu i z czystym sumieniem wypuszczamy naszych podopiecznych w Świat. 

Dziękujemy za wsparcie i za to, że dzięki Wam Decybelek ma możliwość dawania z siebie coraz więcej :) 

 

 

  

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie "Decybelek" 
15-868 Białystok, ul. Kozłowa 25
tel. 600 371 001
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
                                                 
 Zadania realizowane z budżetu państwa
lub państwowych funduszy celowych